fbpx

Szkoła Studia, parla, ama oferuje szeroką gamę różnorodnych wydarzeń o charakterze kulturowym i językowym. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich, nie tylko dla uczniów szkoły. Jednak z uwagi na ograniczone możliwości lokalowe, obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapisywania się poprzez fanpage lub mailowo studiaparlaama@gmail.com.

 

AKTUALNE WYDARZENIA:

01.06.2019

DZIEŃ DZIECKA WE WŁOSKIM KLIMACIE

Zapraszamy dzieci w wieku 5,6 i 7 lat na dzień dziecka we włoskim klimacie, już 1 czerwca o godz.10.
W trakcie warsztatów:
⦁ Poznamy podstawowe informacje o Włoszech,
⦁ posłuchamy włoskiego hymnu,
⦁ ‘zrobimy’ razem pizzę (przy tej okazji nauczymy sie nazw niektórych produktów, warzyw)
⦁ i na koniec zatańczymy włoskie kaczuszki

Wspaniała zabawa gwarantowana!
Zapraszamy do kontaktu mailowego studiaparlaama@gmail.com, telefonicznego 503 095 800 lub poprzez fanpage. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

 

POPRZEDNIE WYDARZENIA:

17.05.2019

17 maja w SPA odbyły się dwie tury warsztatów poświęcone południowowłoskiemu tańcu: tarantelli. Prowadząca, pani Alice Abeni, opowiedziała nam o korzeniach tego tańca i pokazała podstawowe kroki. Warsztaty odbyły się całkowicie w języku włoskim. Dziękujemy!

26.04.2019

Zapraszamy na drugi termin warsztatów podróżniczych “Jak podróżować tanio i bezpiecznie”, prowadzonych przez Mirkę Jeske, autorkę bloga “W sandałach przez Italię”. Warsztaty odbędą się 26 kwietnia o godz.17:15, w siedzibie Szkoły SPA (al.Kościuszki 3)

12.04.2019

Ależ było dzisiaj fajnie 🙂 12 kwietnia gościliśmy na warsztatach Mirkę, autorkę bloga W sandałach przez Italię, czyli słów kilka o podróżowaniu, która opowiedziała nam o tym, jak łatwo i bezpiecznie podróżować. Naszej wspaniałej prelegentce i przemiłym gościom bardzo dziękujemy!

9-10.11.2018

9 i 10 grudnia odbyły się w Szkole SPA zajęcia warsztatowe poświęcone świętom Bożego Narodzenia. Uczestnicy poznali słownictwo związane ze świętami, najważniejsze włoskie tradycje, a nawet… bożonarodzeniowe przygody świnki Peppy! Dziękujemy wszystkim za udział i fantastyczną atmosferę! Warsztaty poprowadził lektor Szkoły SPA, Jakub Kubka.

23.11.2018

23 listopada odbyły w Szkole SPA zajęcia warsztatowe poświęcone włoskiemu … śniadaniu! Uczestnicy mogli rozszerzyć swoje umiejętności czytania i rozumienia ze słuchu po włosku, a przy okazji poznali garść ciekawostek o włoskich regionach. Dziękujemy!
Warsztaty poprowadził lektor Szkoły SPA, Jakub Kubka.