Szkoła Studia, parla, ama oferuje szeroką gamę różnorodnych wydarzeń o charakterze kulturowym i językowym. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich, nie tylko dla uczniów szkoły. Jednak z uwagi na ograniczone możliwości lokalowe, obowiązują zapisy. Zapraszamy do zapisywania się poprzez fanpage lub mailowo studiaparlaama@gmail.com.

 

AKTUALNE WYDARZENIA:

Zapraszamy na drugi termin warsztatów podróżniczych “Jak podróżować tanio i bezpiecznie”, prowadzonych przez Mirkę Jeske, autorkę bloga “W sandałach przez Italię”. Warsztaty odbędą się 26 kwietnia o godz.17:15, w siedzibie Szkoły SPA (al.Kościuszki 3)

Zapraszamy na warsztaty, które dotyczyć będą włoskiego tańca tarantella. jest to taniec ludowy z południa Włoch, być może mający coś wspólnego z jadowitym pająkiem lub z miastem Taranto w Apulii – wątpliwości rozwieje pani Alice Abeni.

W programie m.in. prezentacja na temat historii i znaczenia tańca, zaprezentowanie podstawowego układu tanecznego.

Warsztaty będą w języku włoskim, dlatego zapraszamy osoby, które co nieco orientują się w języku włoskim. Ale Kochani spokojnie, w razie problemów, zapewniamy tłumaczenie, aby wszyscy mogli skorzystać na ofercie warsztatowej.

Więcej szczegółów poznacie w dniu warsztatów, które odbędą się 17 maja o godz. 17:00 w siedzibie Szkoły Studia Parla Ama w Łodzi przy Al. Kościuszki 3.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc bardzo prosimy o rozważne deklaracje uczestnictwa. Zapisy na adres mailowy studiaparlaama@gmail.com. Ilość miejsc: 8.

POPRZEDNIE WYDARZENIA:

Ależ było dzisiaj fajnie 🙂 12 kwietnia gościliśmy na warsztatach Mirkę, autorkę bloga W sandałach przez Italię, czyli słów kilka o podróżowaniu, która opowiedziała nam o tym, jak łatwo i bezpiecznie podróżować. Naszej wspaniałej prelegentce i przemiłym gościom bardzo dziękujemy!

9 i 10 grudnia odbyły się w Szkole SPA zajęcia warsztatowe poświęcone świętom Bożego Narodzenia. Uczestnicy poznali słownictwo związane ze świętami, najważniejsze włoskie tradycje, a nawet… bożonarodzeniowe przygody świnki Peppy! Dziękujemy wszystkim za udział i fantastyczną atmosferę! Warsztaty poprowadził lektor Szkoły SPA, Jakub Kubka.

23 listopada odbyły w Szkole SPA zajęcia warsztatowe poświęcone włoskiemu … śniadaniu! Uczestnicy mogli rozszerzyć swoje umiejętności czytania i rozumienia ze słuchu po włosku, a przy okazji poznali garść ciekawostek o włoskich regionach. Dziękujemy!
Warsztaty poprowadził lektor Szkoły SPA, Jakub Kubka.